Юрій Чмирь: «Досить керуватися рішеннями МВФ! Давайте керуватися національними інтересами!»

Про це заявив голова Сумської обласної організації партії «Відродження» Юрій Чмирь під час виступу на З’їзді Партії «Відродження», який відбувся 30 січня у Києві.


«Сьогодні – вирішальний і дуже складний час у нашій державі. Час, коли щохвилини її залишають двоє українців, коли безробіття сягає майже 10%, коли масово зупиняються бюджетоутворюючі підприємства. Україна стала найбіднішою країною в Європі за рівнем ВВП на душу населення. Ми отримали шалену фінансову залежність від зовнішніх кредиторів. Досить!

У кожному селі, місті, області нашої держави люди чекають одного – змін! Українці втомилися від привабливих гасел, вони хочуть жити заможно на своїй землі, а не в Польщі, Німеччині або ще десь за кордоном.

Партія «Відродження» – єдина політична сила, яка об’єднала промисловців та підприємців і розробила економічну програму «Власний шлях України». Ця програма — механізм, який забезпечить реальне економічне зростання держави на рівні 7-8% за рік за рахунок власних ресурсів, а не зовнішніх кредитів.

Упевнений, майбутнє України буде залежати від українських робочих рук, а не від рішень МВФ. Давайте керуватися національними інтересами!», – наголосив Юрій Чмирь.

Відео виступу – за посиланням у Фейсбуці.