Юрій Чмирь: “Не дамо знищити “Барсу”!”

Спортивна візитівка Сум – дитячий футбольний центр «Барса» — сьогодні у катастрофічному стані. Відсутнє фінансування, занедбані поля, травмовані діти – це  все результат недолугої політики влади, упевнений ініціатор створення футбольного центру, екс-очільник Сумщини Юрій Чмирь.


«Ми створювали об’єкти, які робили Суми європейським містом: це футбольний центр «Барса», Кадетський корпус, діагностичні центри, оновлені театри…Але що відбувається зараз? На прикладі спортивного закладу ми бачимо, як проекти, які будувалися для сумчан, для підростаючих поколінь, планомірно знищуються вже п’ять років», – коментує «хрещений батько» футбольного центру Юрій Чмирь.

За словами політика, на сьогодні зупинено фінансування «Барси», ніхто не розвиває матеріально-технічну базу, влада ганебно ставиться до колективу і тренерського складу, а це, у першу чергу, — неповага до батьків та дітей, які тут займаються.

«З таким ставленням ми не будемо миритися! До мене надходять сотні коментарів, десятки пропозицій: як врятувати «Барсу». Я вважаю, що у тій ситуації, в якій зараз знаходиться футбольний центр, його дійсно треба рятувати! Рятувати від недолугих чиновників!» – акцентує  екс-очільник Сумщини.

Як підтвердив директор дитячого футбольного центру «Барса» Вадим Гордієнко, на сьогодні ситуація справді критична: «У жахливому стані покриття на футбольному полі №2, футбольному полі №4. Ми неодноразово зверталися до влади, але нас ніхто не чує! Ми зараз із батьками, з тренерами створюємо робочу групу і будемо боротися за «Барсу».

Юрій Чмирь підтримав колектив і запевнив: він повертається в Суми і «бере шефство» над дитячим футбольним центром, аби врятувати «Барсу» разом!