Юрій Чмирь: “Є компанії, які готові інвестувати в Україну!”

З 14 по 17 травня в третьому за величиною виставковому центрі світу Messe Frankfurt (Німеччина) відбулася масштабна Міжнародна промислова виставка. З робочим візитом резонансний бізнес-захід відвідав екс-очільник Сумщини, депутат Сумської облради Юрій Чмирь.


1818 експонатів, близько 47 000 відвідувачів-фахівців із 116 країн світу — протягом чотирьох днів Франкфуртський виставковий центр став провідною міжнародною платформою для відкриття нових технологій, ділових зустрічей та обговорень.

«Наша сумська делегація провела сети переговорів. Потужні світові компанії та корпорації зацікавлені у розширенні потужностей своїх виробництв. Говорили про умови, на яких іноземці готові вкладати кошти в Україну, будувати виробничі цехи та створювати робочі місця», – коментує на сторінці в Facebook Юрій Чмирь.

За попередніми результатами перемовин є компанії, які готові заходити на українську територію та вкладати капітал.

«Це дві потужні компанії, які готові інвестувати в Україну та розвивати її промисловість, – представники французького інвестиційного фонду, а також ще один промисловий гігант. Разом сформували чіткі вимоги та пропозиції. Проте інвесторам потрібні гарантії та прозорі умови роботи. Усі чекають на політичну стабільність і зміни у нашій державі».