З березня змінюються умови перетину державного кордону з РФ

З 1 березня 2020 року перетин кордону з Російською Федерацією здійснюватиметься при наявності закордонного паспорта.


Сумський прикордонний загін звертається до громадян та нагадує, що з 1 березня 2020 року українці не зможуть перетинати державний кордон з України в Російську Федерацію на підставі паспорта громадянина України (так званого внутрішнього паспорта) або свідоцтва про народження.

Відповідні зміни передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2019 року № 1056.

Громадяни України, які раніше вибули за кордон по внутрішньому паспорту чи свідоцтву про народження (для дітей до 16 років) зможуть повернутися в Україну за цими документами.

Сумський прикордонний загін рекомендує нашим співвітчизникам, які після 1 березня планують перетинати українсько-російський кордон, завчасно подбати про підготовку необхідних документів, щоб не мати зайвих клопотів під час проходження прикордонного контролю.

З усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону України, громадяни можуть звернутися безпосередньо до управління Сумського прикордонного загону: тел. (0542) 67-13-70, (0542) 67-13-82, е-mail: sumi_zagin@dpsu.gov.ua або безпосередньо до відділів прикордонної служби, що дислокуються в контрольованих прикордонних районах.