З квітня у водоймах Сумщини встановлено заборону на вилов водних біоресурсів

Нерестовий період у риб є дуже важливим. Від того, наскільки успішно та вдало пройде нерест – залежить чисельність риби у наших водоймах та майбутнє рибних ресурсів. Тому з 1 квітня у водоймах Сумської області встановлено заборону на вилов водних біоресурсів, яка триватиме до 29 червня 2018 року. З відповідним наказом Управління Держрибагентства у Сумській області можна ознайомитись за посиланням.


«З метою оперативного реагування на можливі випадки незаконного використання водних біоресурсів в нерест та залучення до рибоохоронних заходів громадськості – при Управлінні було утворено 4 оперативні штаби», – заявили в Управлінні Держрибагентства у Сумській області.

Там дотримуватись даної заборони і про виявлені факти браконьєрства під час нересту, прохання терміново повідомляти на «гарячу» лінію Сумського рибоохоронного патруля: (096) 83-82-570 або за телефоном всеукраїнської безкоштовної «гарячої» лінії: 0-800-50-52-50.

Довідкова інформація: 

На водних об’єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів. Також забороняється проводити днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм. В нерестовий період дозволяється любительський вилов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту.