З персоналом Сумського прикордонного загону проведені антикорупційні заходи

Забезпечення доброчесності персоналу Державної прикордонної служби України, формування в особового складу нетерпимості до проявів корупції, підвищення рівня правової свідомості – є основними аспектами роботи з протидії корупційним проявам серед персоналу прикордонного відомства.


Днями з персоналом усіх підрозділів Сумського прикордонного загону за участю представників Національної поліції та прокуратури проведено антикорупційну акцію під гаслом «Прикордоннику, чи варто заради отримання хабара сьогодні, втратити все у майбутньому?».

Насамперед, метою таких заходів є підвищення моральної стійкості підпорядкованого персоналу до будь-яких корупційних проявів. Прикордонне відомство проводить системні заходи зі зміцнення засад національно-патріотичного виховання і головних чеснот прикордонника, такі як чесність, непідкупність та вірність військовому обов’язку.

На сьогодні професія прикордонника є престижною, увесь персонал прикордонного відомства має гарний соціальний пакет. Тому, перед тим, як скоїти протиправне діяння заради незаконного збагачення, необхідно замислитися, а чи воно того варте?

У ході проведення заходів до персоналу доведені вимоги керівництва держави та Держприкордонслужби щодо боротьби з проявами корупції та неминучу відповідальність за допущені протиправні дії.