Суми розвірвали «побратимські» стосунки з російським містом Сєвєродвінськ

30 березня 2016 року, за ініціятиви фракції Всеукраїнського Об’єднання  "Свобода", під час засідання Сумської міської ради був прийнятий розроблений націоналістами проект рішення щодо розірвання в односторонньому порядку містом Суми стосунків з російським "містом – побратимом" Сєвєродвінськом.


Депутати підтримали пропозицію свободівців – за неї проголосували 32 з 40 присутніх депутатів.

Напередодні засідання сесії націоналісти зареєстрували та подали на розгляд відповідних комісій проект рішення щодо розірвання «побратимських» стосунків з містами країни – агресора. Зрештою, цей проект увійшов до порядку денного засідання і був розглянутий депутатами. Від так, під час обговорення цього питання керівник фракції націоналістів Юлія Левченко наголосила, що подібне рішення відповідає об’єктивному здоровому глузду і цього вимагають реалії часу: «Я думаю усі розуміють, що «дружити» з російськими містами під час війни з РФ це є нонсенс. Тому ми підготували дане звернення аби чітко дати зрозуміти і місцевим проросійським елементам, і самій Московії – Суми є українським містом, яке не буде мати «братських» стосунків з містами країни, що одвіку є загрозою і ворогом Української Держави»

Тож, депутати перейшли до голосування. Загалом, пропозицію свободівців підтримали 32 з 40 пристуніх депутатів. Таким чином, Суми більше не мають жодних побратимських відносин з містом країни – агресора.