За підтримки депутатів у 25 школі на Роменській пройшов міський турнір з волейболу

У 25 школі, що розташована у Роменському мікрорайоні, відбулися міські змагання з волейболу. Подібні турніри з різних видів спорту навчальний заклад влаштовує регулярно. Цього разу спортивні баталії точилися між командами дівчат, хлопців та вчителів.


У щільному графіку уроків учні 25 школи знаходять місце і для занять спортом. Тож і не дивно, що вчергове святкували перемогу. Дівчата посіли перше місце, а хлопці стали третіми.

«В нашій школі є всі умови, щоб займатися спортом», – говорять учасниці команди. Не дак давно вони прославили рідну школу на змаганнях з баскетболу. Тепер черга волейбольної першості. Переможців вітають депутати. Від них порція солодощів, теплих слів та медалі.

Один із учасників команди Богдан Марченко зізнається: не пропускає жодного тренування, хоч і дається це тяжко перед ЗНО. Хлопець подякував депутатам, які підтримують усі змагання, що проходять у навчальному закладі. «Вони розуміють, що молоді це потрібно і наша школа на Роменській – це круто», – впевнений спортсмен.

Натомість депутат Сумської міської ради Ігор Перепека дякує вчителям 25-ї школи за підтримку масових видів спорту – футболу, баскетболу, волейболу. «Спорт – це здоров’я нації, а значить – її успішне майбутнє. Тому я, як депутат міської ради, підтримую всі починання у цьому напрямку. Наразі на Роменській є також і спортивний центр, до якого можуть приходити всі діти мікрорайону, займатися спортом і оздоровлюватися», – наголосив голова фракції Опозиційного блоку в Сумській міській раді Ігор Перепека.

Тепер 25 школа готується до змагань з легкої атлетики та чотириборства. Спортсмени впевнені, що цей турнір також стане для них переможним.