За податковими послугами до Центру обслуговування платників у Сумах звернулося 255 тисяч відвідувачів

Аби громадяни та підприємницька громада могли працювати у комфортних умовах, фахівці Державної податкової інспекції у м. Сумах намагаються забезпечити якісне і швидке надання усього спектру адміністративних та інформаційно-комунікаційних послуг.


З цією метою в інспекції функціонує Центр обслуговування платників, у якому надаються адміністративні, консультативні та  інформаційні послуги. Тільки за одинадцять місяців  поточного року у фахівцями центру надано 41 тисячу адміністративних послуг.  

Найбільшою популярністю серед адмінпослуг наразі користуються такі, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (їх видано 17,6 тисяч), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 6,2 тисячі витягів), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 4,7 тисяч платників), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 3,6 тисяч книг) тощо.

Усе активніше громадяни звертаються й за новою послугою центру – за отриманням відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків. З вересня нею скористалося 1110 громадян.

Справді, у центрі створені всі умови для якісного обслуговування платників. Усе необхідне – реєстрація, консультації, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок – зосереджене в одному місці. Там же й знаходяться зразки заповнених заяв, декларацій та інформаційні картки адміністративних послуг. Необхідна відвідувачам інформація розміщена на стендах  і постійно оновлюється.

Координацію та контроль за своєчасним та якісним обслуговуванням, оперативне реагування на проблемні питання та надання допомоги відвідувачам ЦОП здійснює консультант-модератор.

Центр обслуговування платників надає послуги щоденно в робочі дні з 9-00 до 18-00 год., у п’ятницю – з 9-00 до 16-45 год., в суботу – з 9-00 до 13-00 год., неділя – вихідний. Обідня перерва – з 13-00 до 13-45 год. В  останній день граничного строку подання податкової звітності час роботи ЦОП продовжується до 20-00 години.