За порядком під час футбольного матчу в Сумах спостерігали 400 правоохоронців

У Сумах поліцейські не допустили виникнення конфліктних ситуацій та будь-яких порушень громадського порядку, як під час проведення футбольного матчу, так і після нього.


Вчора на стадіоні « Ювілейний» відбувся футбольний матч, на якому були присутні близько 14000 вболівальників. За публічним порядком та дотриманням законності під час проведення футбольного матчу «Олімпік» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) слідкували 400 правоохоронців. Їм допомагали громадські активісти та члени добровільних об’єднань, формувань й організацій.

Під час інструктажу з особовим складом начальник ГУНП в Сумській області Микола Лушпієнко наголосив на недопустимості порушень громадського порядку збоку вболівальників під час їх перебуванні у обласному центрі та забезпеченні охорони громадського порядку та безпеки громадян під час проведення футбольного матчу.

Підрозділи поліції згідно з діючим законодавством несли свою службу по охороні громадського по периметру стадіону та прилеглий території, де жодного правопорушення допущено не було. Безпосередньо фан-зона – територія відповідальності приватної охорони Федерації футболу. Вболівальники та присутні на футболі стали свідками як фанати однієї з команд на трибунах почали палити флаєра та використовувати петарди.

Загалом матч пройшов у доброзичливій обстановці. По його закінченню підрозділи поліції практично до самого ранку супроводжували від’їжджаючих фанатів та вболівальників до місць їх призначення, повідомляє сектор комунікації поліції в Сумській області.

Нагадаємо, в суботу, 24 вересня, в Сумах київське "Динамо" обіграло донецький "Олімпік" з рахунком 4:0. Голи забили Віктор Циганков, Мораес, Гонсалес і Федорчук.