За сприяння фіскальної служби Cумщини 395 громадян отримали офіційний статус підприємців

Фахівці органів ДФС Сумщини постійно  проводять роботу  з керівниками підприємств та фізичними особами – підприємцями спрямовану на підвищення рівня заробітної плати та своєчасної її виплати.


Зокрема, протягом січня-квітня 2018 року активно проводилася індивідуальна робота з керівниками  підприємств у формі співбесід та заслуховувань. У результаті вдалося переконати очільників 312 підприємств підвищити рівень заробітної плати своїм працівникам, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 1336,9 тис. грн податку на доходи фізичних осіб  та 1632,8 тис. грн єдиного соціального внеску.

Також, за результатами спільних дій органів ДФС Сумщини та органів місцевого самоврядування підвищили рівень заробітної плати  158 фізичних осіб-підприємців. За результатами проведеної роботи до бюджету додатково надійшло 62,2 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 77,1 тис. грн єдиного соціального внеску.

Поряд з цим, залучено до державної реєстрації 395 громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації.