Забави меломанів закінчилися для юнаків у відділку поліції

У Глухові, аби похизуватись перед однолітками, двоє неповнолітніх юнаків викрали з магазину сім пар навушників. Вирахувати їх вдалось завдяки камерам відеспостереження. Така забава хлопців може коштувати їм п’ятирічного ув’язнення.


Повідомлення про крадіжку з одного місцевого магазину до працівників поліції надійшло від 21-річної продавчині. Вона розповіла, що зникли сім пар навушників з вітрини. Правоохоронцям вона також повідомила, що біля торгівельного закладу запримітила двох підозрілих юнаків, які досить дивно поводились, а переглянувши записи з камер відеоспостереження, знайшли ймовірних підозрюваних.

Це були два неповнолітніх студенти 16 років, які зізнались в крадіжці. Хлопці пояснили, що вони лише розважились та хотіли таким вчинком похизуватись перед однолітками. Навушники, говорять, клали до карману, а на стенд повертали вже порожню коробку.

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 КК України (Крадіжка). Юнакам загрожує обмеження або позбавлення волі до п’яти років, повідомляє сектор комунікації поліції Сумської області.