Задля розбудови області опозиціонери Сумщини об’єднують зусилля

Місцева організація партії «Опозиційний блок» приєдналась до команди Опозиційної платформи – За життя, яка має представництва в усіх районах Сумщини. Політики впевнені – разом зможуть працювати ще ефективніше і досягти виконання найголовнішого завдання – покращення якості життя мешканців регіону. Про це вони розказали в ефірі телеканалу АТВ.


«Кілька років тому, коли опозиція не була розділена, нам вдалося впровадити в життя багато проектів як в місті, так і області. Це і ремонт театрів, доріг, створення діагностичного центру, потужних спортклубів, покращення умов життя і в містах, і в селах. Після 2014 року робота стихла. Це помітили навіть виборці, які просять відродити наші спільні плани дій, як в минулі часи. Тому наша команда Опозиційного блоку вирішила перейти до Опозиційної платформи – За життя і рухатися далі в одному напрямку. Бо саме ця партія сьогодні є єдиною політичною силою в країні, яка відображає бачення народу щодо кращого життя», – наголосив заступник голови обласної організації ОП-ЗЖ, депутат Сумської міської ради Ігор Перепека.

Кількість прихильників партії на Сумщині постійно збільшується, а команда – розширюється. Голова обласної організації ОП-ЗЖ, депутат Сумської обласної ради Олександр Стрельченко вбачає причину цього в тому, що їхня команда – послідовна, не змінює своїм принципам і це бачать пересічні громадяни.

«Наша партія – єдина в Україні, яка має послідовний план дій виходу з кризи і встановлення миру. А це – найголовніше, що нині турбує людей. Ми забезпечуємо реальну допомогу пенсіонерам, малозабезпеченим громадянам, чорнобильцям. Тому завжди раді тим, хто підтримує наші принципи і готовий працювати на благо українців. Бо це сьогодні – єдиний шлях порятунку. Я впевнений, що чим більше людей до нас приєднається, тим більше корисних справ ми зможемо зробити разом», – наголосив політик.

І зауважив, що це лише перші кроки. Незабаром команда ще поповниться авторитетними політиками та лідерами громадської думки.