Запросили гостей і втратили 20 тисяч

Доки матері не було вдома, 14-річна дівчина запросила до квартири компанію друзів. В результаті, після їх відвідин, зі сховку зникло майже двадцять тисяч гривень сімейних статків. Як потім з’ясували полісмени, до злочину була причетна 19-річна гостя, яка не втрималась від спокуси і поцупила чужі заощадження.


До Роменського вiддiлу полiцiї з заявою про крадiжку звернулась 39-рiчна жителька мiста. Жiнка пояснила: поки вона їздила у справах до iншого мiста, з її квартири зникло близько 19 500 гривень.

Працiвники полiцiї провели перевiрку, і оперативним шляхом встановили, що до крадiжки грошей причетна 19-рiчна жителька району – знайома донькипотерпiлої.

Як з’ясувалось згодом, поки заявниці не було вдома, її 14-річна донька запросила в гості своїх друзів. Аби пригостити приятелів, юна «господиня» дістала з криївки кілька купюр. Це побачила підозрювана, і, обравши слушний момент, коли нiкого не було поруч, тихцем спустошила чужу хованку. Свою «здобич», майже 20 000 гривень, вона поклала до сумочки, іспокiйно повернулася до друзів. В подальшому вона розщедрилась настільки, що почала пригощати їх ласощами, користуючись викраденими коштами.

Наступного дня зловмисниця використала майже всю поцуплену суму для придбання побутових та господарських речей. Коли панночку затримали, у неї залишилось всього 5000 гривень.

У скоєному дівчина зізналась, пояснивши, що просто не втрималась вiдспокуси.

Наразi вiдносно підозрюваної слiдчi вiдкрили кримiнальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадiжка). За скоєне їй загрожує до трьох рокiв ув’язнення.