Засуджених Сумщини готували до звільнення

5 травня в Сумській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області (№ 116) для засуджених було проведено зустріч з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Сумській області Іриною Білик та керівником Сумської обласної громадської організації «Клуб «Шанс» Олексієм Загребельним.


Захід було проведено в рамках роботи курсів підготовки до звільнення, і до участі в ньому були залучені саме ті засуджені, які готуються до звільнення з установи найближчим часом.

Запрошені гості говорили із засудженими про допомогу в підготовці до звільнення, яку можуть отримувати засуджені під час перебування в установі виконання покарань, про матеріальну та іншу допомогу після звільнення, про документування та реєстрацію місця проживання чи перебування, а також про працевлаштування після звільнення.

Засуджені, в свою чергу, задавали безліч питань, що стосуються влаштування свого життя на волі після звільнення з місць позбавлення волі, та були дуже задоволені результатами такої зустрічі.