Затримані влітку минулого року шуби вартістю понад мільйон гривень повернуто власнику

Першого дня літа минулого року спільною міжвідомчою групою у складі прикордонників відділу «Сопич» Сумського загону, працівників Національної поліції та Державної фіскальної служби, в Глухівському районі затримано вантажний автомобіль Volvo з дублянками та хутром.


Відповідно до товаро-супровідних документів транспортний засіб слідував з Росії до Румунії з вантажем паперу для офісної техніки загальною вагою 20 тонн на суму майже 3,5 тисяч євро.  

Насправді в ньому було понад сотні тюків з товарами турецького виробництва – шуби, дублянки, шкіряні куртки в асортименті.

Сьогодні Ковпаківський районний суд міста Суми своїм рішенням повернув їх власнику, якого розшукували, і який неочікувано об'явився. Про це написав на своїй сторінці в Фейсбук народний депутат Олег Медуниця. Він зазначив, що прокурорів на засіданні суду не було, а розслідування вели податківці. «До їх честі, вони намагалися протистояти рішенню про повернення шуб власнику. Оголошення вироку суду було призначено на 10:00 25 січня. Утім, суддя Бичков тишком-нишком зачитав вирок сьогодні о 8:00. Він погодився з аргументами представників контрабандистів. Пишу знову звернення. Як ці жуліки дістали", – обурюється депутат.