Завдячуючи охтирчанам, від сьогодні у Красногорівці почали відбудовувати зруйновані від обстрілів будинки

Про це порталу Everyday.sumy розповів керівник військово-цивільної адміністрації Красногорівки, наш земляк Олег Ліванчук.


Він розказав, що під час обстрілів 26-28 травня, снарядами у Красногорівці був зруйнований 91 будинок. В місті був створений оперативний штаб і було прийнято рішення звернутися за допомогою до міст-побратимів із Сумщини – Охтирки, Конотопа та Сум.

Першими відгукнулися охтирчани і вже вчора 15-тонний вантаж прибув до прифронтового міста. У ньому – шифер, дошки, фарба, цемент, рубероїд, цвяхи та інші будівельні матеріали, які необхідні для екстреної відбудови житла.

Олег Ліванчук висловив велику подяку голові Охтирської РДА Віталію Супруну, міському голові Охтирки Ігорю Алєксєєву, волонтерам та громадським активістам. "Із сьогоднішнього дня силами державної служби МНС, завдячуючи тому, що є матеріали першої необхідності, ми почали відбудовувати помешкання місцевих жителів", – розповів керівник ВЦА Красногорівки.

Також Олег Петрович зазначив, що є підтвердження від міського голови Конотопа, що звідти також прийде допомога. Суми поки що мовчать…

Олег Ліванчук говорить, що місцеві мешканці безмежно вдячні за надані будматеріали, які вкрай необхідні для відновлення житла в прифронтовому місті. "Люди дійсно відчувають, що не залишилися зі своєю бідою наодинці, а є ті, хто справді готовий прийти на допомогу, – наголосив керівник ВЦА.