Завдяки волонтерам та небайдужим громадянам збулися мрії ста дітей Сумщини

Обласна Служба у справах дітей отримала більше ста листів від дітей з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів та піклувальників та реалізувала їхні бажання.


У співпраці з волонтерами і завдяки доброті й небайдужості людей – мрії дітей Сумської області були реалізовані. Адресну доставку омріяних подарунків забезпечили служби у справах дітей райдержадміністрацій та виконкомів міських рад.

Напередодні Дня Святого Миколая обласна Служба у справах дітей отримала більше ста листів від дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, із прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів та піклувальників. Звичайно, поруч з мріями про дружню родину були і бажання мати конструктор, шахи, книгу з психології, кулінарії, енциклопедії про тварин, футбольні м’ячі, ковзани, лижі та санки, які успішно втілилися в життя цих дітей.

Нагадаємо, в Сумській області перебуває на обліку 2024 дитини з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 92 % влаштовані на виховання до сімейних форм.