Завтра обласні депутати зберуться на сесію

У зв’язку з подіями, які відбулися 13 березня 2017 року щодо силового затримання учасників блокади торгівлі з тимчасово окупованими територіями Луганської та Донецької областей, ураховуючи вимоги представників громадських організацій, з метою налагодження соціального діалогу, сприяння мирному вирішенню проблемних питань щодо торговельної блокади в зоні АТО та недопущення протистояння і порушень громадського порядку на території Сумської області, голова обласної ради Володимир Токар підписав розпорядження про скликання дванадцятої сесії обласної ради сьомого скликання.


Пленарне засідання дванадцятої сесії буде проведено 15 березня 2017 року о 14-й годині у приміщенні адміністративної будівлі обласної ради.

На розгляд обласної ради виноситься питання «Про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Верховної Ради України щодо забезпечення законності при переміщенні товарів у зоні проведення антитерористичної операції».

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень 15 березня 2017 року відбудеться засідання постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно – територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики і депутатських фракцій обласної ради. О 13.30 в залі засідань при голові обласної ради буде проведено засідання президії обласної ради.

Розпорядження голови №12 від 14.03