Завтра порядок на Сумщині охоронятимуть близько 500 правоохоронців та 300 активістів

В області з нагоди 25-річниці Дня Незалежності заплановано до проведення 64 масових заходів. На охорону публічного порядку вийдуть близько 500 працівників поліції. Правоохоронці посилюють заходи безпеки та закликають громадян утриматися від порушень громадського порядку та законності.


Урочистості пройдуть у 35 населених пунктах області. За попередніми даними, в них візьмуть участь близько сімнадцяти з половиною тисяч громадян.

Охорону публічного порядку та дотримання законності будуть забезпечувати 490 працівники поліції, їм допомагатимуть близько трьохсот активістів та членів добровільних громадських об‘єднань, формувань і організацій.

Заплановане збільшення кількості та щільності чергових нарядів поліції, їх маршрути будуть максимально наближені до місць проведення урочистостей, концертно-розважальних майданчиків, закладів відпочинку тощо. Особлива увага приділятиметься місцям масового скупчення людей біля пам‘ятників, меморіалів та обелісків.

Правоохоронці звертаються до громадян з закликом дотримуватись норм загальної поведінки у громадських місцях, уникати конфліктних ситуацій та хуліганських проявів, бути виваженими, толерантними, і за будь-яких обставин зберігати спокій.

У разі виявлення підозрілих предметів чи осіб з нетиповою поведінкою, а також про усі випадки протиправних дій повідомляйте до поліції за номером «гарячої» лінії «102».