Збір до Зведеного бюджету у січні – лютому 2019 року забезпечено в сумі 2,3 млрд гривень

Про це повідомив Олексій Мазуренко, начальник ГУ ДФС у Сумській області під час засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області. У порівнянні до відповідного періоду минулого року забезпечено приріст надходжень на 295,3 млн. грн, або 14,8 відсотка.


За словами керівника ДФС Сумщини, ДФС постійно вдосконалює сервіси, орієнтуючись на сучасні технології, за допомогою яких надаються інформаційно-довідкові послуги фізичним та юридичним особам. Адже, початок року для фіскальної служби пройшов під гаслом е-сервісів. На сьогодні у відкритій частині Е-Кабінету функціонує близько 25 сервісів, якими користувачі можуть скористатися без застосування електронного цифрового підпису. Після ідентифікації у приватній частині кабінету платникам запропоновано 55 сервісів.

– Є багато планів та задумів, які реалізовуватимуться в цьому році, – говорить Олексій Мазуренко. – Запуск мобільних додатків та можливість ідентифікації Mobile-ID, доопрацювання Е-Чека та запуск системи електронного адміністрування реалізації спирту по аналогії з системою, яка працює з паливом. Також у планах реалізація сервісу передачі фінансовим установам даних фінансової звітності підприємства, створення особистих кабінетів у приватній частині Електронного кабінету для державних органів, взаємодії між ІТС «ПРОЗОРРО» та ІТС ДФС щодо надання інформації про відсутність або наявність
заборгованості (податкового боргу) в учасника процедури закупівлі тощо.

Під час засідання членів Громадської ради Дмитрієва Марина, завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції поінформувала про вимоги статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до якої представники громадських рад, що утворені при державних органах та беруть участь у підготовці рішень з кадрових питань, підготовці, моніторингу, оцінці виконання антикорупційних програм зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави.

У кінці зустрічі Андрій Фролков, голова Громадської ради при ГУ ДФС у Сумській області від імені Президента ВГО «Асоціація платників податків» Грігола Катамадзе вручив подяку Олексію Мазуренку, начальнику ГУ ДФС у Сумській області за співпрацю у справі захисту та законних інтересів платників податків, підтримку та активну участь у заходах, що проводяться Асоціацією платників податків, сприяння підвищення рівню знань та зростанню соціального престижу українського платника податків.