Жінка “замовила” свого чоловіка за 2 тисячі грн

На Сумщині поліція упоредила замовне вбивство. Жінка шукала кілера, який би за дві тисячі гривень вбив її чоловіка, який є батьком її двох малолітніх дітей. Невідомо до яких наслідків рано чи пізно привів би її злочинний задум, як би в ситуацію вчасно не втрутились працівники поліції.


До правоохоронців надійшла інформація про те, що 30-річна мешканка Конотопа підшукує кілера для вбивства свого чоловіка. Враховуючи серйозність отриманого повідомлення за даним фактом було відкрите кримінальне провадження за п.11 ч.2 ст. 115 «Вбивство на замовлення», в рамках якого працівники поліції та прокуратури розпочали низку слідчих ( розшукових) дій. 

З’ясували, що жінка проживає зі співмешканцем та двома малолітніми дітьми 3 і 7 років. Аби впевнитись в серйозності її намірів поліцейські знайшли чоловіка, який погодився зіграти роль кілера і зустрітися із жінкою. Під час зустрічі остання повідомила, що готова сплатити певну суму коштів за вбивство свого чоловіка, який є біологічним батьком її дітей. Половину обіцяної суми та його фото віддала відразу. Остачу пообіцяла віддати після виконаної «роботи». 

Працівники кримінальної поліції та слідства поспілкувались і з так званою «жертвою» Чоловік був шокований від почутого, але погодився «підіграти» поліцейським . 

Затримали замовницю під час передачі останньої частини грошей умовному кілеру. Наразі вона затримана в порядку ст. 208 Кримінального кодексу України і дає пояснення слідчим. Згідно з чинним законодавством за скоєне їй загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі, або навіть, довічне ув’язнення, повідомляє керівник відділу комунікації ГУ НП в Сумській області Ельвіра Біганова.