Жінки Сумщини постійно долучаються до допомоги дітям сірої зони Донбасу

На цьому наголошує співголова Національної платформи «Жінки за мир» в Сумській області, представниця Опозиційної платформи – За життя Тамара Іщенко.


«Від лінії зіткнення 20 км в одну і в іншу сторону проживає 200 тисяч дітей, які всі ці роки потребували і зараз потребують нашої уваги та піклування», — зазначає політик.

Наближення миру – саме ця мета об’єднала кілька років тому активних і небайдужих представниць прекрасної статі. Жінки України взяли на себе відповідальність за майбутнє і роблять все для того, аби наблизити довогоочікуваний спокій в державі. Про це йдеться у документі Національної платформи «Жінки за мир».

Незабаром організація відзначатиме четверту річницю з дня створення. Усі ці роки жінки активно працюють в інформаційному, правовому і гуманітарному полі. Представниці Національної платформи «Жінки за Мир» здійснили близько 130 гуманітарних місій у більш ніж 30 населених пунктів на лінії розмежування, завдяки чому гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу отримали понад 20 тисяч дітей і 10 тисяч дорослих.

«Цінність життя, свобода вибору, самостійність – все це, звичайно, повинно об’єднати всіх жінок України, якщо ми бажаємо щасливого майбутнього для своїх дітей та онуків. Сьогодні для держави – це є ключовим питанням і ми, жінки, повинні підставити плече і політикам, і громадським діячам. Усім, хто намагається принести мир в Україну», — наголосила Тамара Іщенко.

Вона акцентувала увагу, що дуже важливо показувати людям, які щодня страждають від війни, що ми про них пам’ятаємо, ми про них знаємо і разом з ними боремося за мир. Дуже важливо також захистити дітей, які народилися на війні і не знають, що таке мирне, щасливе дитинство.