Житель Глухівщини подарував шахраєві більш ніж 30 тисяч грн

Аби зекономити на придбанні тракторця, 52-річний житель Глухівського району вирішив скористатись оголошеннями в Інтернеті. Та знайшовши вигідну пропозицію і сам не зчувся як став жертвою шахрайства. Перерахувавши завдаток, товару чоловік так і не отримав, натомість поповнив кишені аферистів на чималу суму грошей.


Повідомлення про шахрайство до поліції надійшло від 52-річного мешканця Глухівського району. Чоловік розповів, що досить довгий час думав про покупку тракторця, а коли знайшов цікаву пропозицію на одному з відомих сайтів в Інтернеті за низькою ціною, одразу пристав на пропозицію. Зв’язавшись з продавцем, останній запросив передоплату, а коли чоловік перерахував обумовлені 31 500 гривень, той перестав виходити на зв'язок.

Сьогодні поліцейські роблять все можливе, аби встановити особу зловмисника, щоб притягти його до відповідальності. А за даним фактом вже відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», яка передбачає до трьох років обмеження волі. Правоохоронці продовжують звертатись до громадян з проханням, не довіряти телефонним співрозмовникам, які мають вигідні пропозиції. Не перераховувати так званим продавцям чималі суми грошей, а за товар розраховуватись при його отриманні або ж при особистій зустрічі. Будьте більш виваженими та не робіть завчасних кроків про які потім можете шкодувати, застерігають у поліції.