Житель Краснопільщини отримав медаль «Захиснику Вітчизни»

Добровольцю, учаснику антитерористичної операції, бійцеві батальйону «Київська Русь» Андрію Медведєву вручено медаль «Захиснику Вітчизни».


Високої державної відзнаки житель Чернеччини Краснопільського району удостоєний за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі відповідно до Указу Президента України від 27 жовтня 2016 року.

– Багато жителів нашого району проходять службу в зоні АТО. Наші хлопці є справжніми героями. Вручення цієї нагороди є свідченням мужності, відваги і патріотизму Андрія, який виявив бажання, свідому громадську позицію, став на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, – зазначили керівники району Юрій Яремчук і Віталій Савоненко, Чернеччинський сільський головй Іван Рагулін та військовий комісар Краснопільського райвійськкомату Євген Євченко.

Присутні подякували Андрію за стійкість, мужність і самопожертву, а особливу подяку висловили батькам за виховання сина.