У гаражі сумчанина виявлено майже 4 тисячі літрів спирту

Працівники податкової міліції Сумщини вилучили з незаконного обігу спирту на суму близько 600 тисяч гривень. У ході операцій «Акциз-2016» та «Рубіж – 2016» здійснено огляд у приватному гаражі, який розташований на території одного з медичних закладів м. Суми.


В гаражі накопичувалися оптові партії підакцизних товарів контрабандного походження, незаконно переміщені через Державний кордон з Російської Федерації.

За результатами проведених заходів виявлено близько семисот пластикових каністр з прозорою рідиною та характерним запахом спирту.

Виявлені 4 тисячі літрів спирту вартістю майже 600 тисяч гривень вилучено. Тривають слідчо-оперативні заходи.

– В умовах особливого періоду аналіз оперативної ситуації в цій сфері свідчить про негативну тенденцію щодо активізації незаконного переміщення з території Російської Федерації на митну територію України підакцизної продукції (спирту) – сировини для  виготовлення алкогольних напоїв у підпільних цехах – зазначив Андрій Павлун, перший заступник начальника ГУ ДФС у Сумській області. – Незаконне потрапляння у вільний обіг на митну територію України з Російської Федерації  товарів поза пунктами пропуску завдає шкоди економічній безпеці нашої держави.

Загалом з початку року у ході операцій «Акциз-2016» та «Рубіж – 2016» за результатами комплексних заходів працівниками податкової міліції Сумщини у взаємодії з органами Національної поліції та військовослужбовцями Сумського прикордонного загону вилучено з незаконного обігу понад 16 тисяч літрів спирту вартістю понад 2 мільйони гривень.