«Зірка від Святого Миколая»: Світлана Тарабарова виступила з благочинним концертом для родин сумських виробничників – захисників України

17 грудня у Палаці культури сумських машинобудівників відбувся благодійний вечір «Зірка від Святого Миколая» для сімей захисників рідної країни – співробітників ПАТ «Сумське НВО» та АТ «Технологія». У переддень свого свята Чудотворець, як і належить, підготував для гостей чимало подарунків: як солодких, так і творчих. Головним же його презентом став концерт відомої української співачки та волонтера Світлани Тарабарової.


За період проведення антитерористичної операції понад 400 сумських машинобудівників і близько 50 працівників «Технології» були мобілізовані в ряди Збройних сил України.

«Більшість наших співробітників, пройшовши важкі випробування на Донбасі, вже повернулася до мирних професій, а кілька десятків заводчан і зараз стоять на варті миру на східних рубежах країни, – зазначив генеральний директор СНВО Олексій Цимбал. – Ми пишаємося нашими героями, і напередодні світлого родинного свята – Дня Святого Миколая – хотілося в черговий раз подякувати їм за відвагу і мужність, а їхнім близьким – за терпіння, віру і любов».

Дивувати гостей вечора почали в фойє Палацу культури, де їх зустрічала жива красуня-ялинка, а також Миколай Чудотворець зі своїми помічниками – мультяшними ляльками-велетнями Лунтиком, Крошем та Нюшею у виконанні запальних акторів театральної студії ПК. Вони подбали не тільки про гарний настрій юних учасників заходу, а й про те, щоб ніхто з них не залишився без солодких гостинців, підготовлених СНВО.

Безпосередньо в залі радувати глядачів Святому Миколаю допомагали талановиті артисти – вихованці вокальної школи GolDem, зразкового ансамблю сучасного естрадного танцю «Візаві», а також віртуоз циркового мистецтва, жонглер Олексій Ісамухамедов.

Ключовим презентом, а точніше – головною зіркою, з якою Чудотворець прибув до місцевих виробничників, стала популярна вітчизняна виконавиця TARABAROVA. Співачка подарувала гостям незабутні враження, виконавши свої як добре відомі, так і зовсім свіжі композиції: «Хочу жити без війни», «Добре з тобою», «Повертайся живим», «Я кажу так», «Ніколи знову», «Ударами в сердце», «Цунамі», «Мы верим в любовь» та багато інших.

«Мені приємно віддавати свою творчість людям із сильними характерами і хоробрими серцями. Ви щодня важко працюєте, підтримуючи тим самим економіку рідного міста, області, держави. В сьогоднішніх умовах це, дійсно, непросто. Але бачу: сумчани не з тих, хто відступає перед труднощами, – сказала під час виступу Світлана Тарабарова. – Ви і ваші родини на собі відчули біль, який принесла в Україну війна. Дякую вам за те, що у важкі для нашої країни часи ви підставили їй своє міцне плече. Дивлячись на вас, на ваших близьких, я безмежно вірю, що на нашій рідній землі дуже скоро запанує мир. Щастя вам, радості, кохання, і нехай Святий Миколай виконає якомога більше ваших заповітних бажань!»

Одне з них – фотосесію зірки із присутніми в залі – Чудотворець здійснив відразу ж. Світлана Тарабарова із задоволенням приділила час усім, хто хотів із нею сфотографуватися та взяти автограф.