Зміна статі з 14 років без згоди батьків: Тамара Іщенко називає це ґрунтом для знищення української ідентичності

«Якщо у Верховній Раді підтримають законопроект № 2684 нардепа від «Слуги народу» Лади Булах про внесення змін щодо реалізації прав підлітків у галузі охорони здоров’я, 14-річні зможуть відмовлятися від лікування алкоголізму, наркоманії, токсикоманії та інших небезпечних залежностей чи хвороб. Окрім цього документ передбачає дозвіл підліткам з 14 років міняти стать без згоди батьків. Це може призвести до непередбачуваних наслідків не лише для окремої дитини, а й для цілої нації», – зазначає представниця ПП Опозиційна платформа – За життя, співголова Національної платформи «Жінки за мир» в Сумській області Тамара Іщенко.


Вона наголошує, що саме сімейні цінності завжди були основою існування українського суспільства. Наразі ж, очевидно, що нашу країну колонізують не тільки економічно, а й ментально, нав’язуючи через своїх агентів у владі «ідеї відкритого суспільства».

«Хто ці люди, які вирішили, що мають право розпоряджатися долями наших дітей? Хто уповноважив їх залазити в наші сім’ї, забирати тіла й душі наших дітей? Чому нам волюнтаристським шляхом нав’язують цінності, які не властиві нашій ментальності, а часом просто ворожі нашим уявленням? Чому молода, енергійна, не обтяжена жодними моральними засторогами чи турботою про душевне здоров’я народу команда, вирішила раз та назавжди покінчити із традиційним укладом суспільства, що формувався століттями?», – задається питаннями політик.

Тамара Іщенко, яка все своє життя віддала освіті і 20 років з них була директором школи, наголошує на небезпечності та складності у психологічному відношенні 14-річного віку дитини, коли іде важкий процес становлення особистості. Це учні 8-9 класів, які шукають себе, потребують підтримки, захисту, поради батьків, учителя, психолога, лікаря. Тож чи готова дитина у 14 років відповідати сповна за свої вчинки, приймати доленосні рішення? Скоріш за все, що ні! А висловлювання «міністерки» освіти про гендерну нейтральність навчальних закладів, про те, що курс «Основи сім’ї» не потрібний у школі політик називає ґрунтом для знищення української ідентичності.

Реакція освітян та батьків на ініціативи нардепа виявилася різко негативно. Проти законопроекту вже зареєстрували петицію на сайті президента України.

«Ми, жінки – учасниці НП «Жінки за мир», матері, бабусі, переконані, що руйнування культурного коду нації може стати незворотнім. Тому виступаємо категорично проти впровадження в навчальний процес нейтрально-гендерної ідеології, пропаганди ліберальних ідей про зміну статі, розмиття ознак чоловічої і жіночої статі. Ми проти знищення наших підлітків. Права на своїх дітей ми нікому не делегували!», – заявила Тамара Іщенко.