10 конфіскованих автівок передали організаціям Сумщини

Напередодні відбулося засідання комісії з розпорядження конфіскованим майном Управління державної виконавчої служби обласної юстиції. Вирішувалось питання щодо безоплатної передачі 10 автомобілів організаціям, які подали заявки.


Транспортні засоби рішеннями суду було конфісковано на користь держави. Державними виконавцями юстиції Сумщини проведено їх опис, арешт та за визначеною вартістю передано на реалізацію.

Оскільки, після проведення трьох електронних торгів майно не було реалізоване, інформацію щодо нього розміщено на веб-сайті з  питань  реалізації  арештованого  державними виконавцями  майна.

Комісією у складі представників державної виконавчої  служби, митного органу та громадських організацій  було прийнято рішення щодо передачі 4 автомобілів – військовим частинам, 2 – дитячим будинкам сімейного типу, 2 – закладам освіти, 1 – закладу охорони здоров’я, 1 – спортивному клубу інвалідів «Фенікс».

Після оформлення відповідних документів відбулась фактична передача автівок новим володільцям.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України)  це простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.