10 тисяч глядачів прийшли на концерт Олега Винника в Сумах

Популярність відомого українського співака Олега Винника зростає з кожним днем. Квитки на його виступи у всіх містах розкуповуються за місяці до заявлених дат, а концертні зали вже не вміщають усіх охочих послухати музиканта наживо. У зв'язку з цим менеджмент артиста прийняв рішення провести літні гастролі виконавця на відкритих майданчиках і стадіонах країни.


10 червня в рамках концертного туру «Моя душа …» феномен української сцени подарував грандіозне шоу жителям Сум. Олег Винник виступив на стадіоні Ювілейний, зібравши близько 10 тисяч глядачів. Цього вечора співак порадував шанувальників давно полюбилися хітами і яскравим світломузикальним перфомансом.

Біля воріт стадіону артиста традиційно зустрічав його відданий фан-клуб з різних міст, який підготував масу сюрпризів для свого кумира. Приємні моменти очікували Олега Винника і під час самого концерту. Імпровізований дует, десятки букетів і зізнань у коханні – виступ музиканта викликало справжній ажіотаж у фан-зоні та на трибунах.

Прямо зі сцени зі словами «Нехай у нас буде мир!» Співак запустив в небо подаровані шанувальниками повітряні кулі. А після пісні «Здраствуй, невеста» в черговий раз став свідком пропозиції руки і серця. До виконавця піднявся молодий чоловік і на очах десятитисячної аудиторії зізнався своїй дівчині в коханні.

Грандіозний концерт завершився популярної композицією «Візьми мене в свій полон». Глядачі довго не відпускали музиканта зі сцени. Під овації публіки артист двічі виходив на біс.