100 курсантів першокурсників склали Присягу працівника поліції

Голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома взяв участь урочистостях, які відбулися у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантами першого курсу.


100 майбутніх фахівців підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України присягнули вірно служити українському народу та отримали жетони поліцейських. На початку заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто поклав своє життя за волю, єдність та незалежність України.

До курсантів звернувся голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома: «Запам’ятайте цей день, адже саме сьогодні ви даєте урочисте зобов’язання на вірність українському народові. Обраний шлях покладає на вас обов’язок – бути вартовими чесності, верховенства права та рівності всіх перед законом, завжди з високою відповідальністю виконувати поставлені завдання».

Юнаки та дівчата, щоб стати курсантами Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, доклали неабиякі зусилля: спортивні тренування, вивчення профільних предметів і, як наслідок, – успішне складання екзаменів.

Начальник УКЗ ГУНП в Сумській області полковник поліції Ігор Поладич зазначив, що урочисті слова Присяги вимагають суворо дотримуватись Конституції України та чинного законодавства, захищати права і свободи громадян, протистояти злочинності, забезпечувати публічну безпеку і порядок у нашій державі, а найголовніше – бути завжди відданими народові України.

Ректор університету Валерій Сокуренко звертаючись до першокурсників, зазначив: «Присяга – це не просто слова. Для кожного, хто носить погони – це священний наказ захищати український народ, його права та свободи.

Від імені всіх першокурсників курсантка Світлана Клюс зазначила: «Ми знаємо, що професія поліцейського – дуже відповідальна і потребує від нас напруженого навчання. Впевненні, що у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ ми отримаємо найцінніше: навички та знання які застосуємо в майбутньому».