166 тисяч гривень надійшли в СОДКЛ для догляду за покинутими батьками немовлятами

Це сталося завдяки обласному депутату Аразу Гулієву, який клопотав про виділення коштів на закупівлю засобів для догляду та гігієни, а також дитячих збалансованих молочних сумішей покинутим немовлятам, що знаходяться в обласній дитячій клінічній лікарні.


“Час перебування дитини, від якої відмовилися батьки, під наглядом працівників лікарні становить у середньому 1,5-2 місяці. Для повноцінного забезпечення соціального утримання покинутих новонароджених дітей необхідний мінімум складає 2500 грн щомісяця. У відділенні інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей СОДКЛ проліковано більше 10 малюків, що були кинуті батьками у медичному закладі”, – наголосив Араз Гулієв.

Такі діти, часто зі складними діагнозами, знаходяться у лікарні щонайменше півтора місяця. А потім – їх перевозять до будинку дитини. Утримання одного малюка обласній лікарні обходиться щонайменше у 2500 грн на місяць. Це суміші, підгузки і ще купа інших, необхідних речей. І ніхто дотепер це не фінансував. Засоби догляду купували самі медики та волонтери.

“Минулого року я подав запит до обласної ради, аби гроші надали із бюджету. Затвердили 166 тисяч гривень.
І от прибула перша партія (харчування, ковдри, пустушки, підгузки) закуплена за бюджетні гроші. Тішусь, що допоміг чим зміг. Буду це робити й надалі: чи з допомогою обласної влади, чи своїми силами”, – поділився депутат.