25 березня сумчан запрошують на захід донорського руху NOVA KROV – Spring Party “Весна надії”

Донорський рух NOVA KROV, що взяв початок із соціальних мереж, шириться і росте. 


25 березня сумчан запрошують на незвичайний захід – Spring Party "Весна надії". Цього дня організатори – NOVA KROV та тренери ZUMBA прагнуть подарувати надію всім – від онкохворих дітей до безпритульних тварин. Тому на гостей свята чекає виставка цуценят і кошенят від товариства захисту тварин «Візьми друга з притулку», виступи творчих музичних дитячих та дорослих колективів, виставка-продаж робiт майстрiв хенд-мейду, художникiв, фотографiв, майстер-класи,iгрова зона вiд Богдана Скiбчик та поетично-лiтературна зона, продаж смаколикiв ручної роботи, художник-аквагример,  запальна ЗУМБА-вечiрка, розiграш призiв серед доброчинців (сума внеску не головне), танцювальний майстер-клас для дiтей та інші розваги і сюрпризи. Цей барвистий феєрверк емоцій і вражень має на меті збір коштів на медикаменти та перев’язувальні матеріали для відділення дитячої гематології та онкології.

"Ми вперше проводимо такий захід, це відбулося досить несподівано, – розповідає координатор руху NOVA KROV Анна Горпинич. – Ми побачили оголошення про те, що управління молоді та спорту розробляє план заходів і запрошує до співпраці, підготували і подали заявку – і отримали відповідь та фінансову підтримку.  Тож запрошуємо всіх 25 березня з 10 до 18 години у виставковий центр «Іллінський».  Вартість входу – вільний благодійний внесок".

Але який же може бути благодійний захід донорського руху без донації? Тому 22 березня NOVA KROV запросила всіх бажаючих на Spring Donor`s Day у Сумському обласному центрі служби крові, де донорів чекали невеличкі подарунки і приємні сюрпризи. 

"Люди почали активніше відгукуватися на запрошення через соціальні мережі, це дуже приємно, – говорить ініціатор руху  NOVA KROV Наталія Осікова. – Можливо, зіграло роль те, що сьогодні ми не прив’язувалися до конкретного часу, а запросили всіх приходити протягом дня, коли кому зручно.  Тому сподіваємося сьогодні допомогти онкохворим дітям як донори, а у неділю – зібрати для них кошти. Хочеться, щоб люди розуміли, що робити добро – не лише просто і по силам кожному, а ще й цікаво, що це дарує приємні емоції. Ми щиро вдячні всім, хто підтримав нас сьогодні, і прийшов сюди, щоб допомогти дітям".

На весняний донорський день зібралися не лише сумчани. Оксана Чернишова долучилася до заходу, приїхавши з Білопілля.  У СОЦСК вона вже вдруге – вперше була тут перед днем Святого Миколая: "Просто збиралася їхати до Сум і вирішила  взяти участь у добрій справі – хотілося хоч чимось допомогти онкохворим дітям, їх дуже жалко. Того разу здавала плазму. А сьогодні мені запропонували здати кров – у ній зараз є потреба".

Сумчанин Микола Мазний – спортсмен-аматор. Тільки недавно він повернувся з марафону «Самоперевершення» в Одесі – а сьогодні вже сяє посмішкою у донорському кріслі. Микола здає кров у ході благодійних акцій  вже понад рік: "Мій батько здавав кров як донор, а з часом і я вирішив брати в цьому участь. Якщо можна  здати плазму для дітей гематології – потрібно долучатися і допомагати, адже діти – це наше майбутнє. Воно має бути здоровим".

Spring Donor`s Day, незважаючи на снігопад, був по-справжньому весняним і радісним – адже разом з компонентами крові його учасники дарували дітям надію на одужання. Сподіваємося, сумчани підтримають і незвичайну ЗУМБА-вечiрку, гарно і змістовно проведуть час і знайдуть можливість підтримати тих, хто вимушений проводити ці чудові весняні дні у стінах лікарні.