270 качат, курчат та індичат намагалися переправити через кордон на Краснопільщині

Сьогодні вранці у Краснопільському районі прикордонники Сумського загону в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017» попередили спробу незаконного переміщення через кордон великої кількості молодняка свійської птиці.


У ході реалізації інформації, отриманої від дільничного інспектора прикордонної служби, прикордонний патруль в безпосередній близькості від держрубежу на напрямку між українським населеним пунктом Грабовське та російським Старосілля затримав громадянина України, який намагався незаконно перемістити через кордон на територію Росії поза встановленим пунктами пропуску 8 пластикових ящиків з вантажем молодняка свійської птиці: курчата, качата та індичата.

Наразі вантаж птиці загальною кількістю біля 270 шт. доставлено до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде передано працівникам фіскальної служби.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України на 24- річного мешканця прикордоння складені відповідні адміністративні матеріали.

Також слід відмітити, що даний громадянин вже затримувався прикордонниками за протиправну діяльність на кордоні, а саме, восени минулого року він намагався незаконно перемістити через кордон біля 1 тонни продуктів харчування.