Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав «Зірку Якості»

Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» було відзначено високою нагородою Національного рейтингу якості товарів та послуг – «Зіркою Якості» як краще підприємство країни 2019 року. Про це повідомляє сайт Сумської обласної ради.


Разом з нагородою Центр отримав «Експертний висновок», в якому зазначається: «Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», згідно з критеріями Національного рейтингу якості товарів та послуг, підтверджує, що у результаті ранжування повного переліку суб’єктів господарської діяльності України, згідно з фінансово-економічними показниками, підприємство було удостоєно почесного звання «Краще підприємство України-2019».

«Зірка Якості» – це незалежна Національна рейтингова компанія, що здійснює комплексні програми оцінювання підприємств різних напрямків діяльності, у тому числі й медичних закладів. Філософія діяльності компанії – «Кращі повинні бути поміченими!». Нагорода вручається компаніям-лідерам за значний внесок у розвиток економіки країни.

Оскільки сьогодні господарська діяльність підприємств проводиться прозоро і офіційні відомості про це знаходяться у відкритому доступі, команда із 53 експертів компанії «Зірка Якості» має можливість відстежувати та аналізувати дані про роботу багатьох українських підприємств. Тому для Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ця відзнака стала приємною несподіванкою.

Втім, якщо брати до уваги численні здобутки Центру за останні роки, – нагорода цілком заслужена. У цьому послужному списку – не лише успішна фінансово-економічна діяльність, а й реконструкція адміністративної будівлі та гаража; відкриття централізованої оперативно-диспетчерської служби; ремонт приміщень багатьох станцій і підстанцій екстреної (швидкої) медичної допомоги у різних куточках області; постійні перемоги команд підприємства у всеукраїнських та міжнародних професійних змаганнях «Медичні ралі»; потужна робота навчально-тренувального відділу; партнерська співпраця з Медичним інститутом СумДУ та медичними училищами області. І цей перелік можна ще довго продовжувати. А головне – працівники Центру оперативно та якісно надають екстрену медичну допомогу своїм землякам.

– Ця висока відзнака, яка є заслугою всього нашого колективу, – говорить директор підприємства Анатолій Александренко, – мотивує нас працювати ще краше, втілювати в життя нові плани, удосконалювати роботу служби «103».