80-річний сумчанин узяв “на гачок” телефонних аферистів

Працівники поліції обласного центру затримали 28-річного сумчанина за підозрою у причетності до шахрайств стосовно літніх людей.


До чергової частини Сумського відділу поліції зателефонував 80-річний житель обласного центру та повідомив, що з ним по телефону зв’язався шахрай і вимагає передати велику суму грошей. Як з’ясувалося, зловмисник, назвавшись сином старенького, повідомив чоловіку, що нібито разом з супутницею потрапив в дорожньо-транспортну пригоду, в якій обидва сильно постраждали. Тож тепер «сину» для лікування, та щоб відкупитися від поліції терміново потрібно 1300 доларів. Пенсіонер, вислухавши все, що говорив аферист, зауважив, що таких великих грошей у нього немає, але десь тисяч п'ятнадцять знайде. Зловмисник повідомив «батька», що до під’їзду за грошима прийде його знайомий на ім’я Саша та поклав трубку.

Вже з перших секунд розмови по телефону з невідомим, пенсіонер здогадався, що його дурять, та виду не подав, підтримав «гру», і довів її до кінця. А коли розмова скінчилася, пильний чоловік зателефонував до поліції та розповів про злочин, що замишлявся стосовно нього.

На місце, де мала відбутися передача банкнот, негайно прибули поліцейські та затримали зловмисника, тим самим зберігши пенсіонерові чималу суму грошей та нерви.

По факту шахрайства поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочала розшук можливих спільників афериста, повідомляє сектор комунікації поліції Сумської області.