Абітурієнти, які не можуть створити електронний кабінет, можуть подавати заяви про вступ у паперовій формі

Абітурієнтам, які не можуть з технічних причин створити електронні кабінети, дозволили подавати заяви в паперовій формі, повідомляє департамент освіти Сумської області.


Рішення було прийнято, перш за все, для того, щоб заяви встигли подати ті абітурієнти, які вже зараз мають проходити творчі конкурси. Адже через введення нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації втсупаючих трапляються окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов’язані з відмінностями у реєстраційних даних.

Варто зазначити, що у зв’язку з недавньою кібератакою і технічний збоєм у системі ЄДЕБО, заяви деяких абітурієнтів були анульовані. Якщо вступник виявив, що його заява анульована, йому необхідно подати її повторно з тим самим номером пріоритету.

У той же час акцентують, що можливість подачі паперових заяв поширюється тільки на тих абітурієнтів, які в силу розбіжності в системі не можуть зареєструвати електронні кабінети. Якщо ж кабінет уже успішно створений, але є проблеми з подачею заяв, необхідно звернутися до сервісу підтримки з питань реєстрації за наступними телефонами: (044) 239-86-18, (095) 281-13-54, (067) 551-24 -74, (093) 342-38-63.

Також отримати онлайн консультацію з проблемних питань можна, відправивши повідомлення на електронні адреси: ez@inforesurs.gov.ua. і/або vstup_2017@mon.gov.ua.

За інформацією ДП «Інфоресурс», зараз у системі ЄДЕБО вже створено 137 тис. 748 електронних кабінетів абітурієнтів, зареєстровано 563 тис. 463 заяви абітурієнтів про допуск до участі в конкурсі, з яких в електронній формі подано 348 тис. 819 заяв, інформує Департамент освіти і науки сумкою ОДА з посиланням на Урядовий портал.

За матеріалами сайту debaty.sumy.ua