Аграрії зможуть отримати бюджетну дотацію за підсумками діяльності в лютому 2017 року

Головне управління ДФС у Сумській області  повідомляє, що Кабінет Міністрів України  постановою від 22.03.2017 р. № 178 визначив, що бюджетна дотація для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції за результатами діяльності у лютому 2017 року надається сільськогосподарським товаровиробникам, які  подали до 1 квітня 2017 року заяви про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації.


Документом передбачається, що право на отримання бюджетної дотації за підсумками роботи в лютому 2017 року  надається сільгосптоваровиробникам, які відповідають наступним умовам:

         – станом на 31 грудня 2016 року були внесені до реєстру суб'єктів спеціального режиму оподаткування ПДВ у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства відповідно до ст. 209 Податкового кодексу України;

         – станом на 1 березня 2017 року зареєстровані як платники ПДВ та провадили види діяльності, визначені  ст. 161 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України"  від 24.06.2004 р. № 1877.

Головне управління ДФС у Сумській області звертає увагу: заява про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації (форма № 1-РОБД) може бути подана платником  у паперовому вигляді до податкової інспекції за основним місцем обліку або засобами електронного зв’язку в електронній формі (через Електронний кабінет платника або «Єдине вікно подання електронної звітності»).