«Батьківщина» лідирує на виборах в ОТГ із 32% серед кандидатів від партій

Згідно з попередніми результатами, «Батьківщина» перемогла на виборах в об’єднаних громадах, отримавши 32% голосів виборців серед кандидатів від партій. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції.


Політик повідомила, що вчора в 41 об’єднаних громадах відбулися вибори голів та депутатів. У виборчій кампанії «Батьківщина» послідовно виступала проти процесу централізації, який влада назвала процесом децентралізації. Згідно з підсумками виборів, 850 депутатів – це всі мандати, які розподілялися в 41 об’єднаній громаді, половина з них – 412 – самовисуванці. Інша половина  (410) – від партій, з них 32%  – це кандидати  від «Батьківщини» і 12% – від БПП.

Юлія Тимошенко подякувала всім людям, які підтримали партію «Батьківщина» на виборах об’єднаних громад та відзначила високу явку, яка сягнула 60%.

Нагадаємо, що на Сумщині вибори до ОТГ відбудуться 18 грудня та пройдуть на території Білопільського, Недригайлівського, Охтирського, Великописарівського, Глухівського, Серединобудського, Ямпільського, Тростянецького та Сумського районів. За результатами волевиявлення буде сформовано 13 об’єднаних територіальних громад.