«Батьківщина Молода» оголосила відбір учасників на всеукраїнську «Школу політичного успіху»

ВМГО «Батьківщина Молода» оголошує відбір учасників на «Школу політичного успіху», яка відбудеться 21-24 липня 2016 року в місті Києві за підтримки Міністерства молоді та спорту України.


Мета «Школи політичного успіху» – формування свідомої політичної еліти, виховання нової генерації молодих політиків на базі національно-патріотичних цінностей та надання їм необхідних знань про шляхи реалізації своїх лідерських якостей в умовах сучасного політичного життя України.

Участь у Школі є безкоштовною! Організатори забезпечують проживання та харчування  учасників. Проїзд до місця проведення не компенсується організаторами і оплачується самими учасниками.
 
Стати учасниками «Школи політичного успіху» можуть особи віком від 16 до 25 років.
 
Для участі у відборі необхідно до 14-го липня включно надіслати на адресу schoolpsbm@gmail.com есе на тему: «Яким має бути сучасний український політик?».
 
Роботи мають бути оформлені 12-м шрифтом Times New Roman і по обсягу не перевищувати 1-1,5 сторінки.
 
У електронному листі також потрібно обов’язково вказати наступну інформацію:
 
– прізвище, ім’я, по-батькові;
– дата народження;
– навчальний заклад/місце роботи;
– громадську організацію, яку представляєте (якщо така є);
– контактний телефон та e-mail;
– звідки дізнались про школу;
– що Вам дасть участь у «Школі політичного успіху»?
 
Результати відбору будуть оголошені 15-го липня та опубліковані на сторінці Батьківщини Молодої www.facebook.com/BatkivshchynaMoloda
 
За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту за телефоном: 0975102303 (Олексій Захарченко), е-mail: oleksiy.zakharchenko@gmail.com, а також слідкуйте за новинами на сторінці Батьківщини Молодої www.facebook.com/BatkivshchynaMoloda