БФ “Сагасітас-Україна” компенсує студентам 50% вартості квитка до Києва

Благодійний фонд "Сагасітас-Україна" та High School компенсують 50% вартості проїзду за студентським квитком. Акція проводиться спільно з транспортним партнером "SanAvto".


Умови акції: замовити акційний квиток можна за телефоном служби або у студентського активу вишу. Крім прізвища необхідно вказати номер студентського квитка та назву вишу. При посадці мати документ із собою.

Головна умова – пост у соціальну мережу про те, що разом із #Sagaсitas#HighSchoolSumy та #SanAvto ви подорожуєте сьогодні.

Акція діє у напрямку: Київ-Суми – Понеділок, Вівторок, Середа, Неділя (без обмежень), Суми – Київ – вівторок, середа, субота (без обмежень) – неділя (0:00 – 11:00). 1 місце зі студентською компенсацією буде у наявності на кожен рейс будь-якого дня та часу.

Схема замовлення квитка: 
– через службу: дзвінок диспетчеру, прізвище та ім’я, номер студенстського квитка та уточнення часу, при посадці пред’явлення студентського квитка та пост у соцмережі; 
– через студентський актив: звернутися до відповідальної особи – отримати спеціальний квиток, замовити у диспетчера час поїздки та зробити пост до соцмережі.