Бійці-десантники 95-ї бригади передали Сумам два Прапори у пам’ять загиблого Максима Савченка

Сьогодні, у День Державного Прапора України до Сум прибув капітан ЗСУ, боєць 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Вадим Поліщук. Він взяв участь в урочистостях з нагоди свята і вручив два Державні Прапори України, які підписали воїни, що захищають країну на Сході.


Перший Прапор Вадим Поліщук передав заступнику директора ЗОШ №7, в якій навчався наш земляк Максим Савченко, що загинув у 2014 році в бою під Лисичанськом. 19 липня він був розстріляний терористами впритул при зайнятті висоти.

Під час урочистостей подарований десантниками Прапор тримали біля головного флагштоку Сум учні навчального закладу, а далі він зберігатиметься у шкільному музеї.

Другий Прапор отримав директор Благодійного Фонду "Сагасітас-Україна" Руслан Скляренко за його постійну підтримку і допомогу воїнам ЗСУ, зокрема, бійцям 95-ї бригади.

Вручаючи бойові реліквії, десантник звернувся до присутніх із проханням, аби вони вони пам'ятали подвиг свого загиблого земляка, який здобував славу та велич Державного Прапора України. Щоб були гідними патріотами своєї землі. Він зупинився на тому, що батько Максима – Сергій Савченко наразі служить у 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді і є прикладом самовідданості та патріотизму для своїх молодших побратимів. На жаль, сам він до Сум приїхати не зміг, оскільки виконує бойові завдання.

Натомість на святі з нагоди Державного Прапора була його дружина – Марина Савченко та співзасновник Громадського руху Сергія Савченка – Микола Кривунь. Вони подякували Вадиму Поліщуку за те, що десантники пам'ятають Максима і шанують його подвиг.