Бійці роти особливого призначення “Суми” отримали подарунок від волонтерів

Бійцям роти "Суми", які несуть бойове чергування в районі проведення АТО подарували акумулятори та зарядний пристрій. Випадково дізнавшись, що для більш якісного виконання службово-бойових завдань в зоні АТО бійцям роти поліції особливого призначення «Суми» необхідні запчастини та комплектуючі до автотранспорту, волонтери зробили їм подарунок і привезли необхідне.


Такого приємного сюрпризу керівництво та особовий склад роти патрульної служби поліції особливого призначення «Суми», того вечора явно не чекали.

В розташування підрозділу по закінченні робочого дня прибула заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко та помічник народного депутата України Олексія Кириченка, громадський активіст і підприємець Микола Горобець.

Гості приїхали не з порожніми руками, а привезли необхідні бійцям для якісного виконання службово-бойових завдань в районі проведення АТО автомобільні акумуляторні батареї для службового транспорту та зарядний пристрій до них українського виробництва.

Командир роти «Суми» ГУНП в Сумській області В’ячеслав Драновський, подякував гостям за подарунки, відзначивши, що якісні акумулятори й справді дуже необхідні в автівки, які щодобово по багато разів виїжджають на охорону громадського порядку в населених пунктах Донеччини, доставляють бійців на блокпости, зачистки територій у «сірій» зоні від терористів та іншого кримінального елементу. Лиш спільними зусиллями ми зможемо скоріше наблизити перемогу і мир, додав В.Драновський.