Будівельники дарують людям радість: Із професійним святом їх вітали обласні депутати

Будівельна галузь Сумщини має славну історію. Наразі розбудовується обласний центр, який стає яскравим, красивим і сучасним. Це відбувається завдяки тим, хто вміє творити і зводити надзвичайні архітектурні споруди.


Про це говорили напередодні Дня будівельника, який відзначають другої неділі серпня. Із святом працівників АТ «Сумбуд» вітали на території нового мікрорайону «Еспланада» в Сумах, де відбулися урочистості.

«З давніх-давен і донині благородна професія будівельника користується в народі особливою повагою, – звернувся до присутніх депутат обласної ради, фракція ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Борис Пересадько. – Цей комплекс – «Еспланада», де ми зараз знаходимося, уже став окрасою Сум. І це – ваша заслуга! Ви активно впроваджуєте новітні технології, використовуєте найсучасніші матеріали, будівельну техніку. Але головне – ви даруєте людям радість! Саме завдяки вам втілюються у життя нові архітектурні шедеври, мешканці отримують задоволення від своїх нових квартир».

Присутніх на заході зібралося чимало. Для них «Гімн будівельників Сумщини» виконав Валерій Козупиця, звучали слова привітань від керівництва міста та гостей свята. Усі бажали присутнім здоров’я та миру. Щоб їх праця приносила їм радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання.

Борис Пресадько вручив грамоти Сумської обласної ради кращим працівникам підприємства і наголосив, що зараз треба робити все можливе, аби будівельна галузь розвивалася, щоб було достатньо кваліфікованих спеціалістів, які б залишалися вдома, а не їхали за кордон.