Центральна міська клінічна лікарня стала «Лідером року-2021» Національного бізнес-рейтингу

КНП «Центральна міська клінічна лікарня» присвоєно почесне звання «Лідер року–2021» від Національного бізнес-рейтингу.


Нагорода отримана в рамках відбору 100 кращих державних підприємств України, який цього року проводився за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності більше мільйона претендентів зі всієї країни.

КНП «ЦМКЛ» посіла «золоте» 89 місце серед лікарняних закладів України за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг» та «золоте» IV місце у Сумській області у номінації «Фінансові показники успішної діяльності».

Також, рішенням оргкомітету Національного бізнес-рейтингу орденом «Гордість галузі» відзначено директора КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Валентину Домінас, медаллю «За видатні заслуги в професійній сфері» – завідуючу неврологічним відділенням Олену Кучерявенко, а завідуючій відділенням реабілітації Ларисі Бражник, присвоєно звання «Спеціаліст року».

Як зауважила директор лікарні, – отримані нагороди є здобутком усього колективу і свідчать про високий професіоналізм, прозорість, результативність та ефективність роботи лікувального закладу протягом 2021 року, вони не лише гордість, а й потужний імпульс для нових досягнень у професійній діяльності.