Через вигадану крадіжку на жительку Ромен відкрито кримінальне провадження

Аби придбати спиртне, 50-річна жителька Ромен, вирішила ошукати пенсіонерку. А вигадавши історію про крадіжку грошей, до якої причетний її син, збагатилась на тисячу гривень.


Повідомлення про шахрайство до працівників Роменського відділу поліції надійшло від 64–річної жительки міста. Жінка розповіла, що вдень до неї прийшла знайома та розповіла, що її син вкрав у неї тисячу гривень. Та аби «вирішити» питання без втручання поліції, запропонувала віддати їй викрадені гроші, що та й зробила. А коли поспілкувалась з сином, стало зрозуміло, що знайома все вигадала.

Правоохоронці швидко розшукали підозрювану – 50-річну жінку, яка вже неодноразово потрапляла в поле зору працівників поліції. І хоча спочатку вона все заперечувала, пізніше зізналась у скоєному. Поліцейським вона пояснила, що гроші потрібні були на спиртне, а тому і вигадала історію з крадіжкою. 

Наразі працівники поліції продовжують перевіряти жінку на причетність до інших подібних злочинів. У відношенні неї відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком до трьох років, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.