Чергова провокація проти ОП-ЗЖ: у Шостці вночі невідомі наліпили наклейки на автомобілі

Сьогодні вночі, 23 жовтня, за кілька днів до виборів, відбулася чергова провокація проти партії «Опозиційна платформа – За життя», повідомляє Шостка інфо.


Невідомі масово «ліпили» наклейки з логотипом партії на припарковані автомобілі. Такі випадки зафіксовані у всіх мікрорайонах міста. Провокатори клеїли наклейки на скло автомобілів.

«Це чергова провокація, мета якої викликати невдоволення людей, і змусити їх повірити в те, що нічна розклеювання – справа рук наших партійців. Офіційно заявляю: ми ведемо агітаційну кампанію чесно і цивілізовано. А ось наші політичні опоненти обрали інший шлях. Шлях провокацій, обливання брудом, поширення відвертої брехні. Ще раз підкреслю: суперники знають, що у «Опозиційною платформи – За життя» високий рейтинг, вони прекрасно розуміють, що програють вибори і втратять політичний вплив у нашій громаді», – сказав Володимир Пилипейко.

Лідер шосткінських опозиціонерів повідомив, що звернеться до правоохоронних органів, щоб правоохоронці встановили виконавців і замовників брудної провокації.