Делегація Сумщини відвідала Албанію задля вивчення досвіду лікування онкозахворювань

“У складі офіційної делегації від Сумської області відвідав столицю Албанії – місто Тирана. Мета візиту – ознайомитись із найсучаснішими технологіями лікування онкологічних захворювань!”, – написав нардеп Микола Задорожній на своїй сторінці у Фейсбук.


Сумська область вкрай потребує матеріально- технічного оновлення онкодиспансеру, де терміново потрібне не лише новітнє обладнання, але й покращення умов та якості лікування!

Народна депутатка Тетяна Рябуха ще минулого року розпочала роботу щодо пошуку інвестицій у цьому напрямку, і депутати фракції «Слуга народу» у Верховній Раді повністю її підтримують!

Разом із колегою Тетяною Рябухою, головою Сумської обласної ради Віктором Федорченком, депутатом Сумської міськради Ефремом Лазаревим та директором обласного онкологічного диспансеру Володимиром Шевченком члени делегації ознайомились з досвідом албанських лікарів, в клініці HYGEIA HOSPITAL TIRANA, що оснащена за найкращими технологіями.

Вивчали можливості, щоб вже в найближчий час схожі медичні послуги були доступні жителям Сумщини та, зокрема, й жителям 162-го виборчого округу!

Віктор Федорченко, який був обраний до облради від політичної партії «Слуга народу», запевнив, що буде виходити з ініціативою підписання Меморандуму про співробітництво між обласною державною адміністрацією, обласною радою та міською радою Сум, головна мета якого – щоб обласний онкодиспансер (єдиний в регіоні) відповідав усім вимогам для перебування тут хворих та їх лікування.

«Ми повинні разом спрямувати зусилля на ефективне співробітництво щодо збалансування матеріальних та фінансових ресурсів, необхідних для організації належного та достатнього матеріально-технічного та фінансового забезпечення створення сучасного онкологічного центру на базі Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер», – наголосив Віктор Федорченко.