Делегація Сумської ОДА виїжджає в Білорусь

Смертельна ДТП в Брестській області обговорювалося 14 травня на апаратній нараді в Сумській облдержадміністрації, повідомляє Данкор.


– Я висловлюю глибокі співчуття батькам загиблого і тих, хто постраждав в ДТП. Діти зараз перебувають в Брестській дитячій обласній лікарні і, на жаль, нетранспортабельні. Облдержадміністрація в свою чергу зробить все від нас залежне, щоб допомогти дітям та їхнім родинам, – висловився голова ОДА Микола Клочко.

Він дав доручення начальнику управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Дмитру Лантушенку тримати постійний зв'язок з батьками постраждалих і, зокрема, сім'єю загиблого, оскільки вони потребують психологічної допомоги.

Як додав чиновник, вже сьогодні представники облдержадміністрації вирушать на місце події і безпосередньо надавати допомогу і тримати зв'язок з батьками та близькими вже в Бресті. До складу делегації від Сумщини увійдуть керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький і начальник управління охорони здоров'я Сергій Бутенко.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова зазначила: «Цю поїздку організувала вчитель Великописарівської школи в рамках українсько-польсько-білоруського ради, який вже п'ять років організовує обмін досвідом серед дітей. На цей раз в поїздці були 26 дітей з Великописарівського, Краснопільського районів та міст Суми та Глухів. Постраждали тільки діти з Сум».

За її словами, ця поїздка була узгоджена з батьками і школами, тобто все відбувалося відповідно тих нормативно-правових документів, які є сьогодні. Зараз такі поїздки узгоджуються тільки на місцях.

Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Twitter висловив співчуття постраждалим: «Щирі співчуття юним футболістам української збірної і їх сім'ям, постраждалим в результаті ДТП в Білорусі. Доручив дипломатам і медикам надати всю необхідну допомогу».

Також в Twitter Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман написав: «Зв'язався з послом в Білорусі по ситуації з нашими дітьми. Медична авіація ГСЧС напоготові. При необхідності діти отримають всю необхідну допомогу».

Мешканців області також просять фінансово підтримати родини, які постраждали від страшної автомобільної катастрофи за участю дитячої футбольної команди.

Гроші можна перерахувати безпосередньо на карткові рахунки батьків постраждалих дітей 4119 9700 6009 6108 Коровай Людмила Анатоліївна (карта Аваль) та 5168757318263573 Некрасова Наталія Миколаївна.