День Незалежності України з KvartalFEST: жителів Сумщини кличуть на Всеукраїнський фестиваль розваг!

Щорічний фестиваль “KvartalFEST” вже впродовж 5-и років збирає сотні тисяч людей у мальовничому яру селища Підопригори, що на Лебединщині.


Відвідувачі фестивалю, під відкритим небом,  мають змогу насолодитись виступами найкращих художніх колективів Сумщини, побачити та придбати ексклюзивні вироби майстрів краю, скуштувати смачні страви і частування, прийняти участь у різноманітних конкурсах і козацьких розвагах.

Ведучим “KvartalFEST-2019” вже традиційно стане Артем «Гагарін» Михайліченко – шоумен, представник студії «Квартал 95». Цього року шанувальників заходу з найголовнішим святом держави – Днем Незалежності України привітають Тіна Кароль, гурт «Он і она», Юлія Бухарєва та інші зірки української естради.

«Кварталівці» обіцяють сумчанам та гостям заходу нову програму та багато сюрпризів. Окрім виступу колективу з абсолютно новою програмою, яка ще не транслювалась на ТБ, компанію хлопцям складуть дівчата з «Жіночого Кварталу» зі своїми найкращими номерами. Також на фестивалі буде проходити парад вишиванок. Тож організатори свята запрошують прийти у народному вбранні, взяти участь у конкурсі на найкращу вишиванку та отримати спеціальний приз.

Приємним сюрпризом для всіх гостей стане показ фільмів студії «Квартал 95» під відкритим небом.

Фестиваль проходитиме в форматі пікніка, тож при собі бажано мати ковдри, на яких можна буде відпочивати і спостерігати за виступами улюблених артистів, а також парасольку на випадок дощу. Зважаючи на вимоги пожежної безпеки, розпалювання власних мангалів суворо заборонене, – на цьому неодноразово наголошують і організатори фестивалю.

Більш детальна інформація очікується пізніше.